kurz-webinar

První turnus odstartován

S radostí musím veřejně prohlásit, že první turnus kurzu Cesta za vysněnou postavou byl odstartován včerejším hodinovým webinářem. Cíl je jasný (alespoň z mé strany): Předat zájemcům systém, který budou schopni aplikovat na svoji individualitu. A to tak, aby byli schopni sami zvolit tu správnou pohybovou aktivitu či její kombinace, nepřetrénovat se a navíc ji sloučit s vhodným jídelníčkem. Toto vše s vědomím, že po určité době dosáhnou svého cíle v podobě vlastní idealizované postavy.

Na tomto úvodním společném videopovídání se vyrojila řada dotazů, logicky směřujících jak ke sportu, tak i stravování. Nejsem schopen říci, zda je v oblasti snažení se o zkvalitnění svojí postavy a současného zlepšení zdraví důležitější pohyb nebo strava. To proto, že se jedná o vzájemně propojené faktory, které se společně doplňují a vytvářejí harmonický celek. Tedy měly by takový celek vytvářet, alespoň tak říká teorie, kterou je potřeba uvést do praxe.

Moje vlastní zkušenosti z vrcholového sportu obohacené letitou praxí poradenství jasně říkají, že mezi teorií a praxí bývá doslova propastný rozdíl. A především z tohoto důvodu jsem se snažil o to, aby celý kurz byl koncipován jako spojovací most mezi světem sportu a stravování, který si účastníci kurzu vybudují na základě individuálních požadavků a představ, a současně šel cestou především praktického poznání. Tedy zkoušení jednotlivých tipů a teorií už v průběhu kurzu.

Protože není nic horšího, než investovat měsíc života do teoretického studia a následně zjistit, že praxe je tak trochu o něčem jiném.

Přeji tedy všem snaživcům procházejícím tímto kurzem pevnou vůli a pružnou mysl, pomocí které budou zpracovávat jednotlivé informace a budovat tak budovat svoji novou realitu v oblasti redukce tělesné hmotnosti, formování postavy nebo nabírání svalové hmoty. V podstatě je jedno, jaký cíl si zvolí. Po malých krůčcích je možné dosáhnout velkých cílů, byť se mohou na počátku zdát nedosažitelné. Na tomto světě ale naštěstí není nic nemožné. A já si cením možnosti být přítomen u těchto transformačních procesů, i když jen zprostředkovaně skrze školicí systém. Budu samozřejmě doufat, že mnohé z účastníků kurzu, které osobně znám, v budoucnu při osobním setkání „nepoznám“ právě díky změnám, kterými za krátkou dobu. O to větší radost a smysl celé toto snažení má.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *