martin-jelinekJmenuji se Martin Jelínek a jsem zakladatel vzdělávací společnosti ATAC. Vystudoval jsem Přírodovědeckou fakultu Masarykovy univerzity v Brně, kde jsem se jako aktivní sportovec začal poprvé zajímat o vliv stravy na zdraví a možnosti doplňkové výživy ovlivňovat fyzickou výkonnost. Po ukončení studií jako spoluzakladatel společnosti vyrábějící a prodávající doplňky stravy pro sportovce jsem začal radit nejprve kolegům ve sportu.

Přednáším o zdravé výživě, píšu knihy, pořádám kurzy

Po ukončení aktivní sportovní kariéry (atletika, armwrestling) jsem začal konzultační činnost rozšiřovat, za posledních 11 let jsem absolvoval přibližně 3000 přednášek v oboru zdravého životního stylu.

Od roku 2005 pořádám vlastní kurzy (z nichž nejpopulárnějším je Poradce pro výživu) a přednášky v oblasti zdravého životního stylu. Za tuto dobu našimi kurzy, přednáškami či besedami prošly tisíce zájemců. Podívejte se na ohlasy či profily některých z nich.

Napsal jsem knihu Mámo, táto, nezabíjejte mě!, po velkém čtenářském i prodejním ohlasu následovalo ještě dalších (Kupme si zdraví, Půst – cesta k dokonalosti, Pravda o hubnutí, Co byste měli vědět o výživě a Výživa při zhoubných onemocněních).

Pro nadšence, kteří realizují svoje sny v kuchyni, jsem otevřel Školu zdravého vaření, kde se učíme nahlížet na přípravu pokrmů nejen z pohledu jejich chuti a vizuálního efektu, ale také z pozice zdraví.

Jsem certifikovaným poradcem pro vyhodnocování analýz stopových prvků z vlasů, mezi mé klienty patří i řada olympioniků.

Proč Cesta k vysněné postavě? Chci ukázat, že to jde

Celou touto akcí chci nejen posunout své zdraví a tělesné proporce o kousek dál, ale především rozbít stereotyp myšlení všech, kterým se ještě nepodařilo začít nahlížet na stravu celostním pohledem.